WYNIK I MIĘDZYNARODOWY KONKURS BALETOWY.

2018-10-25 14:32:34

20 października 2018r. w Niepublicznej Szkole Baletowej Szkole Sztuki Tańca w Opolu odbył się I MIĘDZYNARODOWY KONKURS BALETOWY.
Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w jego organizacji.
Dziękujemy uczestnikom konkursu, ich pedagogom i opiekunom. To dzięki ich talentowi, pasji i pracowitości konkurs stał się wyjątkowym wydarzeniem artystycznym.
Dziękujemy Jury konkursu w składzie: Żanetta Borówka, Anatoliy Ivanov, Marek Różycki i Katarzyna Oleksiak ( prowadząca lekcje tańca klasycznego), że podjeli się niełatwego zadania oceny młodych, utalentowanych tancerzy. Dziękujemy również za poprowadzenie warsztatów, na których tak chętnie i profesjonalnie dzielili się swoją wiedzą i umiejętnościami.

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy zwycięzców I MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU BALETOWEGO:

TANIEC KLASYCZNY

Solo dziewczęta 9-11 lat
Miejsce I -  Marta Hajdukiewicz - Akademia Sztuki Baletowej , Sopot
Miejsce II - Julia Sanecka – Studio Tańca Piruet , Wrocław
Miejsce III Martyna Małyga – Szkoła Baletowa Capitol, Wrocław
Solo dziewczęta 12-14 lat
 
Miejsce I - Marta Wróbel – Szkoła Baletowa Capitol, Wrocław

Miejsce II - Oliwia Chudy – Niepubliczna Szkoła Baletowa Szkoła Sztuki Tańca, Opole
Miejsce III -  Sylwia Kubera – Szkoła Baletowa Capitol, Wrocław
Solo chłopcy 12-14 lat
 
Miejsce I - Julian Niedźwiecki – Fundacja Renaissance, Jeszkowice

Solo 15-17+
Miejsce I - Kamila Bral – Szkoła Baletowa Capitol, Wrocław
Miejsce II -  Amelia Gumińska – Akademia Sztuki Baletowej, Sopot
Miejsce III -  Martyna Budziszewska – Akademia sztuki Baletowej, Sopot
Duet  9-11 lat

Miejsce I - Julia Sanecka, Inga Cesarz – Studio Tańca Piruet, Wrocław
Miejsce II  - Oliwia Kaminska, Hanna Choma – Szkoła Baletowa Capitol, Wrocław
Miejsce III - Hanna Olczyk, Zofia Kmiotek – Niepubliczna Szkoła Baletowa Szkoła Sztuki Tańca, Opole
Duet  12-14 lat

Miejsce I - Julia Górzyńska, Gabriela Majtyka – Szkoła Baletowa Capitol, Wrocław
Miejsce II - Zofia Szpryngiel, Wiktoria Haczkiewicz - Niepubliczna Szkoła Baletowa Szkoła Sztuki Tańca, Opole

Duet  15-17+
Miejsce I - Hanna Jurkiewicz, Kamila Bral – Szkoła Baletowa Capitol, Wrocław
Miejsce II - Mira Grodziecka – Makulska, Julia Ciszewska - Niepubliczna Szkoła Baletowa Szkoła Sztuki Tańca, Opole 

Grupy  9-11 lat
Miejsce I -Adagio Bacha - Akademia Sztuki Baletowej, Sopot
Miejsce I - Taniec Małych Balerin – Szkoła Baletowa Capitol, Wrocław
Miejsce II - Menuet – Szkoła Baletowa Capitol. Wrocław
Miejsce III - Walc  - Niepubliczna Szkoła Baletowa Szkoła Sztuki Tańca, Opole
Grupy  12-14 lat

Miejsce I - Taniec Amorów – Szkoła bLaetowa Capitol, Wrocław
Miejsce II - Tancerki Degas – Studio Tańca Piruet, Wrocław
Miejsce III Niepubliczna Szkoła Baletowa Szkoła Sztuki Tańca, Opole
Grupy  17-17+

Miejsce I - Niepubliczna Szkoła Baletowa Szkoła Sztuki Tańca, Opole


MODERN / CONTEMPORARY
Solo 9-11 lat

Miejsce I - Zofia Kmiotek - Niepubliczna Szkoła Baletowa Szkoła Sztuki Tańca, Opole
Miejsce II Julia Cebulla - Niepubliczna Szkoła Baletowa Szkoła Sztuki Tańca, Opole
Miejsce III - Milena Zdzuj - Niepubliczna Szkoła Baletowa Szkoła Sztuki Tańca, Opole
Solo 12-14 lat

Miejsce I - Oliwia Chudy - Niepubliczna Szkoła Baletowa Szkoła Sztuki Tańca, Opole
Miejsce II - Julia Górka - Niepubliczna Szkoła Baletowa Szkoła Sztuki Tańca, Opole
Miejsce III Anna Czajkowska - Niepubliczna Szkoła Baletowa Szkoła Sztuki Tańca, Opole
Solo 17-17+

Miejsce I - Cezary Borowik 
Miejsce II Weronika Wieczorkowska  -- Centrum Baletowe Neoclassica, Warszawa
Duet  9-11 lat

Miejsce I Zuzanna Leśniewska, Julia Dynak  - Niepubliczna Szkoła Baletowa Szkoła Sztuki Tańca, Opole
Miejsce II -  Kmiotek Zofia, Hanna Olczyk - Niepubliczna Szkoła Baletowa Szkoła Sztuki Tańca, Opole
Miejsce III -  Julia Cebulla, Milena Zdzuj - Niepubliczna Szkoła Baletowa Szkoła Sztuki Tańca, Opole

Duet 12-14 lat
Miejsce I Jagoda Dąbrowska, Julia Górka - Niepubliczna Szkoła Baletowa Szkoła Sztuki Tańca, Opole
Grupy 9-11 lat

Miejsce I - Niepubliczna Szkoła Baletowa Szkoła Sztuki Tańca, Opole

Grupy 15-16 lat
Miejsce I - River – Szkoła Baletowa Capitol, Wrocław


NAGRODY SPECJALNE JURY:
Solo:
Julia Sanecka
 - Studio Tańca Piruet z Wrocławia – „Najbardziej obiecujący młodzik”
Oliwia Chudy
 - Niepubliczna Szkoła Baletowa Szkoła Sztuki Tańca z Opola – „Za wybitną interpretację tańca współczesnego”
Duet :
 

Jagoda Dąbrowska i Julia Górka –  Niepubliczna Szkoła Baletowa Szkoła Sztuki Tańca w Opolu ”Za najlepszą pracę partnerską”
Grupa: 
Studio Tańca Piruet –  „Tancerki Degas” „Za najlepszą pracę grupową w tańcu”

NGRODA UFUNDOWANA  PRZEZ PANA MARKA RÓŻYCKIEGO - NA ROZWÓJ ARTYSTYCZNY
Oliwia Curlok
 - Niepubliczna Szkoła Baletowa Szkoła Sztuki Tańca w Opolu.

« powrót





Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW