Szanowni Państwo,
Z ogromną przyjemnością mamy zaszczyt zaprosić Państwa na I MIĘDZYNARODOWY KONKURS BALETOWY , który odbędzie się w dniach 20-21października w Opolu, Polska. Zachęcamy do udziału w tej nowej, atrakcyjnej i prestiżowej imprezie, która da młodym tancerzom możliwość zaprezentowania swoich umiejętności i talentu w technice tańca klasycznego i współczesnego. Ze swojej strony zrobimy wszystko aby dzieci i młodzież czuła się u nas komfortowo. 
Jednocześnie zachęcamy do udziału w I MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE DLA MŁODYCH CHOREOGRAFÓW „Etiuda na 100 lat”. Jest to konkurs dla osób w wieku 16-28 lat na najlepszą choreograficzną interpretację wybranego utworu Ignacego Paderewskiego, wybitnego kompozytora, zwanego jednym z ojców polskiej niepodległości z 1918 roku.

W obu konkursach przyznawane będą nagrody rzeczowe i finansowe. Regulaminy obu konkursów znajdziecie Państwo poniżej.

Zgłoszenia uczestników konkursu choreograficznego jak i baletowego, należy przesłać do dnia 10 października 2018r. na adres: lifefordance.setia@gmail.com,

Ważne: 
Ilość grup oraz choreografii, biorących udział w konkursie ograniczona jest do 10 zespołów. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.
O liczbie uczestników konkursu baletowego również decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizatorzy

Pliki do pobrania

Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW